Zmiany w składzie Zarządu Spółki

W dniu 26.06.2024 r. odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki. W jego rezultacie Pan Jarosław Przekwas został powołany na stanowisko Prezesa VIII kadencji Zarządu „Naftoserwis’’ Sp. z o.o..

W swojej ponad 30 letniej karierze sprawował szereg funkcji zarządczych różnego szczebla, a swoje doświadczenie budował m.in. w dużych zakładach chemicznych (Anwil SA) i rafineryjnych (ORLEN LIETUVA S.A.) w obszarze służb utrzymania ruchu.

Jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Gdańskiej o specjalności „Systemy i urządzenia energetyczne” oraz studiów podyplomowych na wydziale Ekonomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu               w zakresie „Zarządzania i organizacji przedsiębiorstw”. Ukończył również szereg kursów specjalistycznych m.in.            z controlingu, lean management, zarządzania projektami, coachingu.

Karierę inżynierką rozpoczynał w zakładach ANWIL S.A., gdzie odpowiadał za remonty turbin, sprężarek, pomp.          W 1994 roku od podstaw budował na bazie Zakładu Maszyn Wirowych przedsiębiorstwo WIRCOM Sp. z o.o. które z sukcesami funkcjonowało do 2016 roku, kiedy to zostało włączone w struktury ORLEN SERWIS S.A. Przedsiębiorstwo realizowało specjalistyczne usługi remontowe i inwestycyjne maszyn dla dużych przedsiębiorstw wielu branż (chemiczne, petrochemiczne, papiernicze, spożywcze itp.). W tym czasie jako wiceprezes Zarządu odpowiadał za obszar handlowy i ekonomiczny. W latach 2016-2018 kierował przedsiębiorstwem EMAS S.A. na Litwie, które obsługiwało instalacje ORLEN LIETUVA S.A. w Możejkach w zakresie m.in. remontów układów automatyki przemysłowej, urządzeń elektrycznych, sieci przesyłowych. W kolejnych latach sprawował kierownicze funkcje                w obszarach produkcji czy handlowych innych przedsiębiorstw, a także konsultował części projektów inwestycyjnych.

 

Naftoserwis Sp. z o.o.