Kariera

Proces rekrutacji

W naszej firmie do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, stosując różne metody. Najczęściej stosowaną metodą jest wywiad kompetencyjny.

Rozmowa rekrutacyjna zazwyczaj dotyczy edukacji, doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązków na zajmowanych dotychczas stanowiskach, a także oczekiwań kandydata wobec OLPP i jego planów na przyszłość. W zależności od wielkości projektu rekrutacyjnego stosujemy również inne metody tj.: assessment center, testy predyspozycji zawodowych, testy kompetencji, itp.

Jak aplikować

Osoba zainteresowana podjęciem pracy w OLPP powinna odpowiedzieć na interesującą ją ofertę pracy przesyłając swoją aplikację (CV i list motywacyjny) na adres:rekrutacja@naftoserwis.pl, wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny oferty pracy. Jeżeli na dane stanowisko rekrutacja nie jest prowadzona, można przesłać aplikację (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@naftoserwis.pl zaznaczając obszar zainteresowania.

Należy pamiętać, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych”. W myśl ustawy o ochronie danych osobowych nie możemy korzystać z aplikacji, które nie zawierają takiego oświadczenia.

Aplikacje kandydatów na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji przechowywane są w wersji elektronicznej. W przypadku niewyrażenia przez kandydatów zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, po zakończonym procesie rekrutacji, aplikacje kandydatów zostają usunięte.

OLPP sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:


Numer referencyjnyNazwa stanowiskaMiejsce pracyTermin składania CVSzczegóły
Specjalista ds. Kontroli JakościSpecjalista ds. Kontroli JakościWarszawa15 grudnia 2017Szczegóły
Mechanik - MonterMechanik - MonterKoluszki15 grudnia 2017Szczegóły
Specjalista ds. technicznych / BrygadzistaSpecjalista ds. technicznych / BrygadzistaKoluszki15 grudnia 2017Szczegóły
ElektrykElektrykRejowiec15 grudnia 2017Szczegóły
Elektryk - AutomatykElektryk - AutomatykEmilianów15 grudnia 2017Szczegóły
ElektrykElektrykNowa Wieś Wielka15 grudnia 2017Szczegóły
ElektrykElektrykDębogórze15 grudnia 2017Szczegóły
Zastepca Kierownika Zespołu Serwisowego WschódZastepca Kierownika Zespołu Serwisowego WschódEmilianów15 grudnia 2017Szczegóły

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!