Kariera

Proces rekrutacji

W naszej firmie do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, stosując różne metody. Najczęściej stosowaną metodą jest wywiad kompetencyjny.

Rozmowa rekrutacyjna zazwyczaj dotyczy edukacji, doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązków na zajmowanych dotychczas stanowiskach, a także oczekiwań kandydata wobec OLPP i jego planów na przyszłość. W zależności od wielkości projektu rekrutacyjnego stosujemy również inne metody tj.: assessment center, testy predyspozycji zawodowych, testy kompetencji, itp.

Jak aplikować

Osoba zainteresowana podjęciem pracy w OLPP powinna odpowiedzieć na interesującą ją ofertę pracy przesyłając swoją aplikację (CV i list motywacyjny) na adres:rekrutacja@naftoserwis.pl, wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny oferty pracy. Jeżeli na dane stanowisko rekrutacja nie jest prowadzona, można przesłać aplikację (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@naftoserwis.pl zaznaczając obszar zainteresowania.

Należy pamiętać, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych”. W myśl ustawy o ochronie danych osobowych nie możemy korzystać z aplikacji, które nie zawierają takiego oświadczenia.

Aplikacje kandydatów na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji przechowywane są w wersji elektronicznej. W przypadku niewyrażenia przez kandydatów zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, po zakończonym procesie rekrutacji, aplikacje kandydatów zostają usunięte.

OLPP sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:


Numer referencyjnyNazwa stanowiskaMiejsce pracyTermin składania CVSzczegóły
TechnikTechnikGdańsk10 lutego 2019Szczegóły
MechanikMechanikBoronów10 lutego 2019Szczegóły
MechanikMechanikKawice10 lutego 2019Szczegóły
ElektrykElektrykRejowiec k/Poznania10 lutego 2019Szczegóły
ElektrykElektrykDębogórze4 lutego 2019Szczegóły

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!