O nas

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości wyspecjalizowanych usług dla branży paliwowej przy zachowaniu norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Naszą wizją jest Naftoserwis stabilny i silny, elastyczny i szybko dostosowujący się do zmian zachodzących w otoczeniu, ukierunkowany na rozwój i doskonalenie.

Istniejemy i działamy od 2004 roku. Wtedy to zostaliśmy wydzieleni ze Spółki „Naftobazy” (obecnie Operatora Logistycznego Paliw Płynnych) jako niezależny podmiot wyspecjalizowany w zakresie obsługi infrastruktury baz paliw, przeznaczonych do magazynowania i dystrybucji produktów naftowych. Trzon firmy stanowią wieloletni, dysponujący niezbędną wiedzą, pracownicy branży naftowej, którzy uczestniczyli w budowie i modernizacji infrastruktury przemysłu naftowego.

Dziś jesteśmy największą firmą w Polsce świadczącą specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych. Współpracujemy z największymi operatorami w branży naftowej. Dzięki doświadczeniu i zaufaniu partnerów rozwijamy się prężnie i sukcesywnie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!